KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 15143215
nr 1514 3215
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Signerad, numrerad 103/360, daterad -87. Bildmått: 43x65 cm, yttermått inklusive ram: 58x78 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 9 januari 2023
kl 18:39:53
300 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
500 kr
450 kr
500 kr (Budbetjänt)
Svenolov Ehrén
Läs mer om Svenolov Ehrén